Denize Yakın Villalar

Denize Yakın Kiralık Villa Seçenekleri

Denize yakın villalar diğer evlere göre yüksek ücretlidir.Tabi bunun güzel bir bedeli vardır. O da denize sıfır veya denize birkaç metre uzaklıkları ile tatilden daha fazla keyif almanızı sağlar.Ancak herkesin beklentisi ve bütçesine göre uygun villa seçeneklerimiz sitemizde mevcuttur.

Zamandan tasarruf etmek isteyenler,çocuklu aileler,araç ile gelmeyen, denizden keyif almasını bilen tatilcilerin ilk tercihi her zaman denize yakın villalar olmuştur.

Denize yakın villaların özellikleri değişmez yine geniş bahçesinde konforun tadını çıkarabilir,havuz başında keyifle içeceklerinizi yudumlarken  denizin güzel eşsiz manzarası da size eşlik edecektir.

Bir diğer seçenek de ortak havuzlu villalardır. Bütçenizi zorlamadan , başka misafirlerle aynı havuzu paylaşmak istemediğinizde denize yakın ortak havuzlu villalarımız devreye girecektir. sizler hem konforlu bir villada konaklarken hem de tatil deyince ilk akla gelen denizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Plaja yürüme mesafesinde olan villarımız merkezi konumda olmaları, alışveriş merkezi,cafe-restaurantlara yürüme mesafesinde olmaları,su oyun aktiviteleri, su oyun parkı gibi çeşitli eğlence yerlerine yakın olması sebebiyle özellikle arkadaş grubu ile gelen kişilerin  ve çocuklu ailelerin ilgisini çekmekte ve tercih sebebi olmaktadır.