Fethiye Kiralık Villa

Fethiye Kiralık Villa Seçenekleri

Yurtiçinde tatil yapmak isteyenlerin ilk rotası genellikle Akdeniz’dir. Eşsiz güzellikteki doğası,sonsuz mavi denizi,kültürel mirası ile tatilseverlerin uğrak yerlerinden birisidir.

Ölüdeniz gibi dünyada eşi bulunmayan bir kumsalı bulunan Fethiye, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir.Ölüdeniz dışında Fethiye civarındaki birbirinden güzel kumsalları: Belcekız (Belceğiz), Çalış Kumsalı, İztuzu Kumsalı (Dalyan) gibi doğa harikası plajlarında yüzmenin doyasıya keyfini yaşayabilirsiniz.

Sakin veya eğlence dolu tatil seçenekleri ile deniz, kum ve güneşin tadını burada çıkarabilirsiniz. Kabak koyu, Ölüdeniz, Saklıkent Kanyonu, Kelebekler Vadisi vb. birçok doğal güzellik için ve adrenalin severler için Babadağ'da yamaç paraşütü seçeneği ile Fethiye’de tatil yapmayı düşünebilirsiniz. Kral mezarları, Likya Yolu, tiyatro ve amfiler vb. birçok kültürel mirası da tatiliniz boyunca gezebilirsiniz.

Muhafazakar,özel havuzlu, balayı çiftlerine özel villalar sayesinde ev konforu tadında geniş aile ve arkadaş grubunuzla,partnerinizle veya sevdiklerinizle muhteşem bir tatil keyfi için Fethiye'deki villalarımızı kiralayabilirsiniz.

Fethiye'de bakir doğası,ılıman iklimi ,sessiz ve bir o kadar da eğlenceli aktiviteleri ile dört mevsim tatil yapabilirsiniz.