Geniş Aile Grupları İçin Kiralık Villalar

Geniş Aile Grupları İçin Kiralık Villa Seçenekleri

Geniş aile grupları için villalarımızın oda seçenek yelpazesi oldukça geniştir.2 kişilikten 20 kişi kapasiteye sahip için oldukça aktivitelerin olduğu villalarımız mevcuttur.

Villalarımız özellikle kalabalık aile ve arkadaş grupları için ideal seçenektedir. Muhteşem doğa-deniz manzarası eşliğinde güne başlarken akşam gün batımı seyrinde hayallere dalabilirsiniz.Sakin bir bölgede doğayla iç içe unutulmaz bir bir tatil için siz değerli konuklarımızı bekliyoruz.

Pandemi sebebiyle de tatil alışkanlıkları değişmiş durumdadır,kalabalık ortamlardan uzak, ailenizle ya da arkadaş gruplarınızla tatilinizi geçirebileceğiniz kiralık villalar tercih edilir hale gelmiştir.  

Çocuk havuzu, sauna,hamam, jakuzi,özel havuz,spor odası, spa,bilardo,langırt,masa tenisi,sinema odası gibi aktiviteler ve seçeneklerin sunulduğu villalarımızla ailenizle keyifli vakit geçirip unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Özel havuzlu ya da dışarıdan sizi kimsenin göremeyeceği korunaklı havuzlu villalarımızda kalabalık aile ya da arkadaş grubunuzla size özel,kendi evinizdeymişcesine lüks bir tatil yaşayabilirsiniz.

Tüm villalarımızda,konaklama sonrasında detaylı bir dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.Tüm villalarımızda,konaklama sonrasında detaylı bir dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.