Kaş Kiralık Villa

Kaş Kiralık Villa Seçenekleri

Akdeniz'in sakin ve bakir yerlerinden biri olan Kaş dört mevsim tatil yapılabilecek bir tatil beldesidir.Mavi bayraklı plajları, tertemiz doğası, bakir koyları ,dalış merkezleri (Türkiye'nin en iyi dalış bölgesidir) ve M.Ö.'ye dayanan tarihi mirası ile Kaş'ı ziyaret etmeniz nedenlerden sadece birkaçıdır.

Kaş merkeze oldukça yakın olan Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı ve Akçagerme Plajı'nda denize girmek mümkündür.Denizi her zaman soğuk olan  bu plajlar yazın bunaltıcı sıcağında serinlemeniz için bir sebep olacaktır.

Kaş'a kısa mesafede yer alan iki plajı da mutlaka görmelisiniz. Bu yerler,  harika manzaraya sahip olan Kaputaş Plajı ve upuzun bir sahile sahip ,caretta carettaların yuvalama alanı olan Patara plajı gibi dünyanın en ünlü plajlarını da gezi listenize mutlaka eklemelisiniz.

Yunanistan'ın Meis Adası'na çok kısa bir mesafede yer alan Kaş'a geldiğinizde ,yazın yapılan feribot seferleri ile kendinize farklı bir rota çizebilirsiniz.

Kaş'ta artan turizm faaliyetleriyle birlikte, trekking, dağcılık, rafting gibi doğa sporları da gelişmektedir.

Kaş'ın eşsiz mavilikteki koylarını görmek için tekne turları tam da aradığınız bir seçenektir.Kaş’tan Kekova’ya tekne turları yapılmaktadır.Bu tarihi eşsiz mavi yolculuğa bayılacaksınız.

Muhteşem Akdeniz manzarasına sahip Çukubağ Yarımadası'nda inşa edilen villalar sizi cezbedicek şekilde dizayn edilmiştir.

Geniş aile grup ve arkadaşlarınızla,balayı çiftleri ya da çekirdek ailelere hitap eden konseptlerde çeşitli villalarımız mevcuttur. İçlerinde jakuzi,ısıtmalı havuz, hamam,spa,fitness odası, bilardo,masa tenisi gibi aktivitelerinizi yapabileceğiniz villalarımız mevcuttur.

Web sitemizden dilediğiniz villayı seçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.