Apartlar

Apart Kiralama Seçenekleri

Türkiye'nin birçok bölgesinde hem ekonomik hem konforlu bir tatil seçeneği arıyorsanız kiralık apartlar tam size göre.

Sakin veya eğlence dolu tatil seçenekleri ile deniz, kum ve güneşin tadını burada çıkarabilirsiniz. Arkadaş grubunuzla, ailenizle veya sevgilinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Ortak havuzlu ya da nadir bulunan özel havuzlu apartlarla yazın bunaltıcı sıcaklarında serinleyebilirsiniz.Apartların bir diğer özelliği de genelde plaja yürüme mesafesinde olmasıdır. Böylelikle bütçenize uygun bir tatil geçirip aynı zamanda denize yakın olması sebebiyle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Kiralık apartlarımız tam donanımlı mutfak olması sebebiyle yemeklerıinizi kendiniz pişirebilirsiniz. Ya da apartların restaurant bölümü olması sizler tatil keyfi yaparken zamanınızı sadece tatile odaklı yaşamanızı sağlayacaktır. 

 Bazı apartlarda masa tenisi,langırt gibi ortak kullanım alanında bulunan oyunlar da bulunmaktadır.Aileniz ve arkadaşlarınızla sıkılmada keyifli bir tatil olanağı sunmaktadır.

Konaklama,giriş temizliği,haftada bir çarşaf ve havlu değişimi ve ara temizlik, çıkış temizliği,Acil yardım için arama numarası,karşılama ve anahtar teslimi, Klima,elektrik,su ve gaz kullanımı,apartaki konaklama kapistesine göre yeterli miktarda havlu ve nevresim takımı temin edilmektedir.

Misafirlerimiz eve yerleşmeden önce ve sonrasında da her zaman ayrıntılı bilgi tarafımızda alabilirsiniz.Web sitemizi inceleyerek hayalinizdeki kiralık apartı bulabilirsiniz.