Kiralık Rezidanslar

Kiralık Rezidans Seçenekleri

Modern dünyanın ihtiyacı haline gelen rezidanslar,modern tasarımlara sahip şehrin merkezinde konumlanan,farklı bütçelere hitap eden kiralık rezidanslarımız siz değerli misafirlerimizin konaklama ihtiyacını karşılamaktadır.

Rezidanslar otel konforunda çalışan ve hizmet veren yerlerdir.Rezidansta konaklama yapanlar için her türlü hizmet kendilerine eksiksiz bir şekilde sağlanır.Rezidans konut tipleri daha çok Amerikan mutfak ve eşyalı konutlardır.İnternet bağlantısı, klima, doğalgaz ya da yerden ısıtma sistemi bulunan Rezidans dairelerde ütü odası, çamaşır odası, restoran, kuru temizleme ve alışveriş merkezi de bulunmaktadır.

Merkezi konumu ve toplu ulaşım olanaklarının çeşitliliği sayesinde tercih oranı oldukça yüksektir. Gelişmiş toplu ulaşım alternatifleri ile cezbeder. 

Farklı genişliklerde kiralık daireler bulabilirsiniz.1+1,2+1,3+1 daire seçenekleri ile bir evde olması geren temel ihtiyaçlarınızla bağlantılı her şey eksiksiz ve fazlasıyla teferruatlı bir şekilde düşünülerek özenilerek konulmuştur.Size de sadece bu konforun keyfini yaşamak kalır.

Bütçenize ve ihtiyacınıza göre farklı mahallelerde konumlanan daireler arasından seçim yapabilirsiniz. İş ve eğlence merkezlerine yakın, cafe-restaurantlara yürüme mesafesinde,toplu ulaşım  güzergahlarında günlük kiralama veya uzun dönem konaklamalarınız için tam donanımlı lüks dairelerimiz hizmetinizdedir. Aynı zamanda  Spa&Fitness ve otopark hizmeti olan rezidanslarımız siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

İş seyahati ya da tatil amaçlı konaklamanız için tercih edeceğiniz rezidanslarımızın bazılarında ortak havuz,spa,hamam,ofis olanakları,masa tenisi gibi aktivitelerde mevcuttur.

Rezidanslarımızda  7/24 resepsiyon hizmetimiz siz değerli misafirlerimiz için mevcuttur.