Termal Villa

Termal Kiralık Villa Seçenekleri

Termal havuzlar şifalı suların bulunduğu özel alanlardır.Türkiye kaplıca ve yer altı suları açısından oldukça zengin bir ülke olduğundan dolayı termal havuzlar ve tedavi yöntemleri de oldukça yaygındır. 

Farklı mineralleri ve kükürtlü içeriğinde barındıran termal havuz suları genel olarak 56 C sıcaklığındandır.Termal havuzlar tepeden tırnağa pek çok hastalığın destekleyici tedavisinde ön plana çıkar. Bu tedavilerin en başında eklem rahatsızlıkları gelir.. Suların içeriğinde mineraller ve sıcaklık seviyeleri hem eklem hem de cilt rahatsızlıklarında etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Bu sularda bulunan minerallerin iyileştirici ve tedavi edici özelliği pek çok araştırma ile kanıtlandığından dolayı yoğun ilgi görmektedir. 

Termal havuz suları özellikle kireçlenme için etkili bir tedavi süreci sağlarken miyalji ve siyatik gibi rahatsızlıklar için de termal sularla destekleyici tedaviler uygulanabilir. Sıcak ve çok sıcak termal suların deri hastalıklarının tedavisinde etkili olduğu bilinmektedir.

Temal villalarda, misafirlerin güvenilir bir ev ortamında, konforlu bir tatil geçirmeleri sağlanmatadır. Termal havuz bulunan villaları genelde çocuklu aileler ve orta yaşlı yetişkinler tercih etmektedir.

Termal vilalların bazılarında jakuzi,spa,hamam gibi olanaklar da mevcuttur.

Konaklamanızdan önce villamızda tüm  dezenfesiyon işlemi yapılmaktadır.